Zloženie kapsuly MAXINBED

Zloženie kapsuly MAXINBED

Zloženie kapsuly MAXINBED MAXINBED kapsula obsahuje v sebe výťažok zo semien senovky gréckej, ktorá zvyšuje hladinu testosterónu s vplyvom na sexuálne správanie, zvýšenie libida, frekvencie sexuálnej aktivity a má vplyv na stavbu tela: nárast svalovej hmoty a zvýšenie výkonnosti a redukciu viscerálneho (útrobného) tuku. Aktívna látka v MAXINBED-e zodpovedná za účinky na sexuálne správanie a na rozvoj svalstva viď. prezentácia a klinická štúdia.

Ovocný prášok Acai obsahuje veľké množstvo aminokyselín, vitamínov, stopových prvkov a antioxidantov.

Výťažok z hroznových semiačok má silný antioxidačný účinok, pozitívne účinkuje na srdcovo-cievny systém, podporuje látkovú výmenu a má blahodarný vplyv na krvný tlak.

Výťažok z granátového jablka obsahuje veľké množstvo vápnika, kália, vitamínu C a izoflavonoidov, napr.: antocian, okrem toho pozitívne vplýva na srdcovocievny a obehový systém, spolupodieľa sa na udržiavaní normálneho tlaku krvi.

Ginseng posilňuje erekciu, zvyšuje výdrž, udržiava sexuálnu aktivitu, znižuje únavu a stres, má kognitívnu funkciu, zvyšuje odolnosť, podporuje imunitný systém, pomáhajú udržiavať normálnu hladinu glukózy v krvi.

Zinok prispieva k normálnej plodnosti a reprodukcii, posilňuje imunitný systém, je nevyhnutný k udržaniu zdravého hormonálneho prostredia priaznivého pre rast svalov, k udržaniu normálnej hormonálnej činnosti v tele, je nevyhnutným faktorom v metabolizme mastných kyselín, ktoré majú vplyv na hormonálne zdravie, prispieva k syntéze bielkovín pri raste svalov.

Vitamín E chráni bunky pred oxidatívnym stresom, zachytáva voľné radikály v tele.

Vitamín B6 prispieva k normálnej činnosti nervového systému, k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, k správnej látkovej premene homocysteínu (prevencia vzniku infarktu a srdcovocievnych ochorení), k normálnej látkovej premene bielkovín a glykogénu, k správnej funkcií psychiky, k správnej tvorbe červených krviniek, k zníženiu vyčerpania a únavy, k regulácií hormonálnej činnosti.

1 kapsula MAXINBED obsahuje:

Výťažok zo semien senovky gréckej 300,0 mg
Výťažok z hroznových semiačok 25,0 mg
Ovocný prášok Acai 20,0 mg
Výťažok z granátového jablka 20,0 mg
Výťažok z ginsengu 12,5 mg
Zinok 10,0 mg 100,0 % ODD
Vitamín E 6,0 mg 50,0 % ODD
Vitamín B6 5,0 mg 357,1 % ODDChcem objednať MAXINBED